Časopis ruského ministerstva obrany: špeciálne jednotky používajú parapsychologické metódy ktorým sa priučili od delfínov.

Ruský spravodajský portál rbc.ru včera priniesol správu, že ruské ministerstvo obrany vo svojej Publikácii uverejnilo článok „Supervojak budúcich vojen“ v ktorom sa uvádza, že jej armáda disponuje parapsychologickými bojovými metódami.

Týmto spôsobom by mala byť armáda schopná vykonávať „neverbálne výsluchy“ ktorým vypočúvaní nemajú šancu odporovať. Spoľahlivosť metódy má byť takmer 100%. Myšlienkami je možné znefunkčniť počítačové programy, elektrické generátory, odpočúvať, či vniknúť do rádiového a televízneho vysielania alebo čítať dokumenty zatvorené v trezore a to aj vtedy, keď sú napísané v reči ktorú operátor nemusí poznať.

Plukovník Poroskov dodáva, že ruskí špecialisti sa telepatii priučili od delfínov.


Victor Breiner
Riaditeľ a analytik portálu Infosecurity.sk | Študoval germanistiku a pracoval ako prekladateľ a tlmočník až do chvíle, kým sa nezačal naplno venovať žurnalistike. | Ako fotograf na voľnej nohe pracoval v Sýrii, Líbyi, Mali, Tunise, Jordánsku, Libanone, a na Ukrajine. Publikoval v zahraničných a domácich médiách a za svoju prácu dostal ocenenia Czech a Slovak Press Photo. | Rodina a dobrodružná profesia nejdú dokopy, nepriestrelnú vestu preto zavesil na klinec. | Vyštudoval medzinárodnú bezpečnosť na univerzite v Leicestri kde skúmal teoretické rámce propagandy v digitálnom, globalizovanom svete. | Zaujíma sa o dezinformácie a nevojenské spôsoby dosiahnutia strategických a politických cieľov. | V apríli 2019 založil portál Infosecurity.sk