Blaha píše, ESET odpovedá: „…jedným z ľudí ktorých naozaj platí ESET, ste Vy.“

Facebookový profil Ľuboša Blahu

Po voľbe prezidentky Čaputovej, sa komunikačná stratégia na sociálnych médiach SMERu presunula na Ľuboša Blahu, zdá sa, ešte viac ako bola pred voľbami. Iné ako loviť vo vodách antisystému už strane neostáva a preto je Blaha pomerne v kurze.

Kto ctí kritické uvažovanie a Blahu aspoň trochu pozná, vie, že Argumenty nepotrebuje. Na budovanie fanbase stačia divoké špekulácie, bezbrehé obvinenia, bezodná fantázia. Dnes na známu nôtu, už pomerne tradičné hľadanie vonkajšieho nepriateľa.

Jedným z najsilnejších a pritom najjednoduchších nástrojov propagandy je vynechávanie faktov, udalostí, skutočností. Pán Blaha to nesporne vie. Je dobré, že mu to dnes pripomenuli.

Facebookový profil Ľuboša Blahu

Victor Breiner
Riaditeľ a analytik portálu Infosecurity.sk | Študoval germanistiku a pracoval ako prekladateľ a tlmočník až do chvíle, kým sa nezačal naplno venovať žurnalistike. | Ako fotograf na voľnej nohe pracoval v Sýrii, Líbyi, Mali, Tunise, Jordánsku, Libanone, a na Ukrajine. Publikoval v zahraničných a domácich médiách a za svoju prácu dostal ocenenia Czech a Slovak Press Photo. | Rodina a dobrodružná profesia nejdú dokopy, nepriestrelnú vestu preto zavesil na klinec. | Vyštudoval medzinárodnú bezpečnosť na univerzite v Leicestri kde skúmal teoretické rámce propagandy v digitálnom, globalizovanom svete. | Zaujíma sa o dezinformácie a nevojenské spôsoby dosiahnutia strategických a politických cieľov. | V apríli 2019 založil portál Infosecurity.sk