Strategická komunikácia má aktívne prezentovať priority štátu

Nová epizóda nášho pravidelného podcastu sa zameriava na strategickú komunikáciu a jej využívanie slovenskými štátnymi inštitúciami.

V dobe, kedy ľudia čerpajú informácie z rôznych nedôveryhodných zdrojov, je strategická komunikácia štátu čím ďalej tým dôležitejšia.

Čo strategická komunikácia vlastne je? Aká je jej úloha v boji s dezinformáciami? A čomu sa v tejto téme venuje Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR?

Aj o tom sa v novej epizóde podcastu Disinfo Report organizácie nfosecurity.sk rozpráva Tonka Zsigmondová s vedúcim Oddelenia strategickej komunikácie na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Petrom Kölesom.

Podcasty si môžete vypočuť aj cez Apple PodcastsSpotifyGoogle Podcast a YouTube.

Podcast vznikol s podporou ambasády USA na Slovensku.

CHCETE PODPORIŤ NAŠU PRÁCU? POMÔŽTE NÁM CEZ PATREON. MÔŽETE TAK UROBIŤ UŽ ZA €3
https://infosecurity.sk/podpora/

Študentka bakalárskeho stupňa Medzinárodných vzťahov a magisterského stupňa Prekladateľstva a tlmočníctva anglického jazyka na Masarykovej univerzite v Brne | Zaujíma sa najmä o históriu a aktuálne politické dianie v anglofónnych krajinách, ako aj o politické a lingvistické aspekty propagandy a jej nástrojov. Kontakt: nikoleta.nemeckayova@infosecurity.sk